Nyheder

 Facebook

 

FIND OS PÅ FACEBOOK

Søg efter vores side
Idrætsforeningen Kæmperne
Bliv medlem af vores private gruppe Kæmperne - IFK  98 .

 


Bestyrelsen

 

Formand: Jens Bjørn Pedersen

Mail: Jensbjorn@me.com

 

Næstformand: Mitzi Brix Hansen
Mail: Mitzi-1@mail.dk

 

Kasserer: Merete Randrup
Mail: merete_randrup@yahoo.dk

 

Instruktørrepræsentant: Petra Kristiansen
Mail: petrakristiansen@hotmail.com

 

Menigt medlem: Carina Rydahl
Mail: rydahl55@hotmail.com

 

Menigt medlem: Robert Haxager
Mail: Roberthaxager@yahoo.dk

 

Menigt medlem: Ulla Matzen
Mail: Ullamatzen27@gmail.com 

 

Menigt medlem: Cvetanka Milevska

Mail: m_cvete@hotmail.com 

 

Menigt medlem: Thomas Meyer
Mail: thomasmeyer@live.dk

 

Menigt medlem: Dina Isbrand
Mail: Kimlaessoejensen@hotmail.com 

 

1. suppleant: Larry Jakobsen

Mail: larryjakobsen@yahoo.dk

 

2. Suppleant: Lennart Nilsåker

Mail: l.nilsaker@gmail.com

Om foreningen

Historien om IFK og Idrætshuset

Idræt for psykisk sårbare

Bestyrelsen

Bestyrelses-referater

Generalforsamlings-referater

Vedtægter

Idrætsforeningen Kæmperne

Kompasset
 Sundbygårdsvej 1

2300 København S

E-mail: ifk98@ifk98.dk
Mobil: 30 69 25 94

Kontor & telefontid

Vi har fast træffetid hver
tirsdag og onsdag  kl. 13.00 - 15.00

På 1. salen i Det Gule Hus
Kapelvej 55, 2200 København N

Webdesign af Mathias Hagensen